Sportovní dopoledne se ZŠ Vendolí

V pátek 6. září 2019 navštívili naši školu žáci ze ZŠ Vendolí, aby si užili sportovní dopoledne spolu s žáky našeho prvního stupně.

Akce byla rozdělena na 2 kategorie, na 1. a 2. třídu a 3., 4. a 5. třídu. Sportovní aktivity probíhaly za pomoci žáků 9. třídy.

Žáci a1. a 2. třídy si prošli 4 stanoviště s úkoly (trefování plechovek míčkem, slalom na skákacích míčích, přenášení míčků na roličce v časovém limitu, hod na cíl). První tři místa obsadily děti s nejvyšším počtem bodů, odměnu dostaly všechny děti.

Žáci 3., 4. a 5. třídy se utkali v turnaji ve vybíjené. Poměřily si síly vždy 2 paralelní třídy, z každého družstva byl vybrán nejlepší hráč a jednotlivá družstva byla odměněna diplomem a sladkostmi.

Sportovní dopoledne proběhlo v pěkné přátelské atmosféře a všem dětem se líbilo.