Krásný vánoční stromek u naší školy

Vánoce jsou jedním z nejkrásnějších období celého roku. Je to období, kdy jsou si lidé tak nějak blíže…. . Čas pochopení, lásky, přání, která by se měla splnit. Čas, kdy se celoroční shon zklidní, kdy se rodiny, přátelé setkávají. A rozzářené dětské oči – tak to je pro nás dospěláky skutečný zážitek! I předvánoční čas má své kouzlo, je to čas čekání na něco pěkného (vím, maminky a babičky to mají trošku těžší). Jsem moc ráda, že jsme se v tomto předvánočním čase zastavili a setkali u tradičního rozsvícení vánočního stromku u naší školy. Dílničky, které zabezpečila kulturní komise obce, vánoční písně, které pod vedením paní učitelky Komárkové s doprovodem p. učitele Půlkrábka zazpívali žáci naší školy, určitě zpříjemnily sobotní podvečer. Společně jsme rozsvítili vánoční strom, krásný symbol Vánoc. A  „Čertovská ohnivá jízda“ – tak ta taky neměla chybu! Děkujeme Vám všem, kteří jste přišli, a přejeme, aby čas adventní byl pro Vás všechny moc hezký a příjemný. Eliška Hartmanová