ENVIROMENTÁLNÍ VÝCHOVA V MŠ – dlouhodobý projekt pro starší děti

Již tuto středu 9. 3. 2016 zahájíme dlouhodobý projekt zaměřený na enviromentální výchovu.

V rámci projektu budeme spolupracovat se záchrannou stanicí volně žijících zvířat “Zelené Vendolí”.

Děti se zúčastní několika vzdělávacích programů, které povede p. Mgr. Jana Bendová, témata budou doplněna dalšími činnostmi ve školce a celý projekt bude zakončen návštěvou záchranné stanice, kde děti uvidí v reálu zvířata, se kterými se seznámily v rámci jednotlivých programů.

 

Jednotlivé programy:

* ČAS VELKÝCH PŘÍPRAV – 9. 3. 2016, cena: 45,- (MÁME JIŽ ZA SEBOU)

* ZATÍMCO SPÍŠ – 23. 3. 2016, cena: 45,-

* VŠECHNO LÉTÁ, CO MÁ PEŘÍ – cena: 45,-

* V LESE – cena: 45,-

* OBDOBÍ MLÁĎAT –  cena: 45,-

 

– peníze se budou vybírat  vždy před výchovou

– datumy jsou orientační, dodatečně dáme předem vědět (výchova by měla bývat 1x za 14 dní)

– pokud si nepřejete, aby se vaše dítě projektu zúčastnilo, nahlaste to, prosím, učitelkám

 

SEZNAM DĚTÍ:

Žabičky

– Bačovská Kačka, Bednářová Maruška, Bucháčová Madlenka, Doležel Matýsek, Havlíček Domča, Hazucha Marťa, Hazucha Peťa, Jandová Nikolka, Lipenská Kristýnka, Lipská Terka, Matoušková Klárka, Mattová Simča, Molišová Danielka, Smolej Davča, Vítková Sofinka

Berušky

–  Binderová Kája, Dobiáš Daneček, Kost Kubík, Lelek Lukášek, Musilová Nelča, Němcová Sárinka, Orlich Matyášek, Pirklová Zůza, Procházková Eliška, Pulkrábková Pavlínka, Pytel Lukášek, Sokolová Barunka, Stružinská Míša, Šimonová Anetka, Zouharová Simča