Kurz anglického jazyka v MŠ

Vážení rodiče,

v příštím školním roce bychom Vám rádi nabídli možnost výuky anglického jazyka v MŠ. V uplynulém období jsme zahájili jednání s velice kvalitní agenturou Kláry van Sas HelloGoodbye, která toto vzdělávání zabezpečuje ve svitavských školkách. Na základě zpětné vazby ze školek mám jen ta nejlepší hodnocení spojené s vysokou spokojeností rodičů a jejich dětí. Jazykový kurz je určen pro děti od čtyř let.

V příloze najdete více informací. Zvažujeme možnost nabídky i pro současné předškoláky, kteří by se mohli rovněž tohoto vzdělávání účastnit.

Prosím, pokud máte předběžně zájem, přineste do školky vyplněný tiskopis (viz. příloha nebo k vyzvednutí u p. učitelek v MŠ).
Na základě zjištěného zájmu bychom uspořádali v měsíci červnu v MŠ schůzku s lektory, kde byste získali přesné informace a odpovědi na Vaše dotazy.

Vaše vyjádření potřebujeme odevzdat do MŠ do 25. 5. 2016.

Mgr. Eliška Hartmanová