Senátor Mgr. Radko Martínek přivítal 1. září hradecké prvňáčky.

První den našich malých školáčků byl opravdu velmi slavnostní. První třída se zaplnila dvaceti pěti novými žáčky, kteří netrpělivě sledovali, co je ve škole čeká. Myslím, že tento den jen samá příjemná překvapení.

Naše škola měla tu čest, že zde prvňáčky přivítal pan senátor Radko Martínek, popřál jim hodně školních úspěchů a předal velmi hezké dárečky. Pana senátora doprovázel i pan starosta, který rovněž popřál novým žáčkům, aby se jim ve škole dařilo a aby se jim zde líbilo.

A to nebylo vše. Prvňáčky přišli s dárečky přivítat naši nejstarší žáci – deváťáci, kteří se tak stali partnery těchto malých dětí a v případě potřeby jim budou určitě pomáhat.

Pevně věřím, že noví školáci v naší škole najdou příjemné prostředí, ve kterém se budou cítit velice dobře a do které budou rádi chodit.

Prvňáčci – hodně štěstí, spoustu školních i mimoškolních úspěchů a stálý úsměv na tváři vám přejí všichni zaměstnanci školy!

 

Mgr. Eliška Hartmanová

ředitelka školy