Rozsvícení vánočního stromu

Blíží se Vánoce, čas, kdy jsme si všichni tak nějak blíže, čas plný pohody, porozumění, očekávání. Čas, ve kterém chceme dělat radost, ale i radost přijímat. Čas, kdy se rodiny více setkávají, čas rozzářených dětských očí. Je krásnou tradicí, že v tomto adventním čase se rozsvěcuje u naší školy vánoční strom.

Dne 5. 12. 2016 jsme ve vestibulu školy připravili pro děti a žáky dílničky, ve kterých si mohli vytvořit malé výrobky s vánoční tématikou. Všichni návštěvníci se mohli zahřát teplým punčem. Čas běžel velmi rychle a blížil se očekávaný okamžik, který zpříjemnili naši žáci zazpíváním několika vánočních písní. Na „ohnivém voze“ dorazil Mikuláš doprovázený andělem a čerty. A právě Mikuláš dal ten správný pokyn k rozsvícení vánočního stromu – krásného symbolu Vánoc.

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří přišli tuto slavnostní chvíli s námi prožít! Přejeme, aby čas adventní byl pro všechny moc hezký a příjemný.

E. Hartmanová