Krásný vánoční stromek zdobí areál naší školy

Nastal adventní čas. Jeho začátek si v naší obci každoročně připomínáme rozsvícením vánočního stromku a ani letos jsme na tuto milou tradici nezapomněli. V podvečer 5. 12. jsme se opět sešli ve vestibulu školy, kde si děti a ostatní návštěvníci mohli vyrobit drobné vánoční předměty a zahřát se teplým punčem.
Potom nastal ten správný čas a všichni jsme se nachystali k očekávané události – rozsvícení vánočního stromu. S pekelnou jízdou, anděly a čerty přijel i Mikuláš, který převzal tento důležitý úkol do svých rukou. Společně se všemi zúčastněnými odpočítal rozsvícení krásného stromu. Stromu, který nám bude každý den připomínat, že nejkrásnější svátky roku se blíží. Slavnostní chvíli umocnily vánoční koledy, které zazpíval pěvecký sbor naší školy pod vedením p. učitelky Vlasty Komárkové s kytarovým doprovodem p. zástupce Václava Půlkrábka.
Děkujeme Vám všem, kteří jste přišli, a přejeme, aby čas adventní byl pro Vás všechny klidný a příjemný! Krásné Vánoce, hodně zdraví a štěstí!
E. Hartmanová