Návštěva vánoční výstavy v Litomyšli 3. a 4. třída

V pondělí 18.12. navštívili žáci 3. a 4. třídy Mezinárodní vánoční výstavu v Litomyšli. Akce probíhala v prostorách SZ a TŠ. Děti mohly na vlastní oči vidět, jak vznikají vánoční dekorace z přírodních i umělých materiálů a seznámily se s postupy jejich výroby. Kromě toho si prohloubily znalosti o drobném exotickém zvířectvu díky expozici, kterou studenti pro návštěvníky připravili.
Společně jsme se všichni vyfotili v tamním fotokoutku a prohlédli jsme si výstavu fotografií. To, že jsou naše děti šikovné, předvedly ve vánoční dílně, ve které si vyrobily svícny, přáníčka a další věci spojené s Vánocemi.
Nakonec jsme si prohlédli zemědělské stroje, které také vystavovala SZ a TŠ. K vidění byly i motocyklové veterány a ti odvážní řídili auto na trenažéru.
Akce byla velmi zdařilá a všichni jsme odjížděli maximálně spokojení.