M do 29. 5.

Dobrý den.

Tento týden využijte učebnice a do školního sešitu si vytvořte nadpis KVÁDR.

Na straně 67 se v Příkladu C podívejte, jak se kvádr rýsuje a podle tohoto postupu do sešitu vytvořte příklad 67/2. Principy jsou stejné, jako u rýsování krychle (boční hrany s poloviční délkou a pod úhlem 45°).

Na straně 69 si přepracujte do sešitu vínový rámeček o úhlopříčkách a vytvořte příklad 69/7.

Na straně 71 si vytvořte vínový rámeček Síť kvádru a vytvořte příklad 71/1.

Na straně 72 si přepište rámeček Povrch kvádru a spočítejte příklad 73/5.

Na straně 78 přepište rámeček objem kvádru a vytvořte příklad 79/4.

 

Na webové aplikaci Bakaláři je hodnocení dvou opakovacích listů, které archivuji jako podklad pro hodnocení 2. pololetí, takže se můžete podívat, jak to dopadlo. Pokud potřebujete něco dovysvětlit, kontaktujte mě obvyklou cestou.

Přeji mnoho zdaru, už se blížíme do cíle!!! 🙂