Projekt s kamarádem ze školky domů

V letošním školním roce jsme ve školce pro děti připravili celoroční projekt. Už několik let má každé oddělení své plyšové maskoty, kteří jsou součástí každodenního dění ve školce. Společně s dětmi si hrají, cvičí, povídají si. Oddělení Žabiček má celou rodinu žabek, jmenují se Kvakovi a v oddělení Berušek přebývá beruška Maruška. V rámci projektu každý týden některé z dětí dostane na víkend domů plyšové kamarády. Seznámí je místem, kde bydlí a prožijí s nimi nějaké dobrodružství, o kterém spolu s rodiči udělají záznam do cestovního deníku.
Děti o svých zážitcích s nadšením vypráví a ukazují fotografie z výletů ostatním kamarádům. Všichni se vždy společně těšíme, kam se příště naši plyšoví přátelé podívají. Děkujeme rodičům za vstřícnost a spolupráci při tomto projektu. Věříme, že spolu s dětmi prožijí zábavné chvíle.