Upozornění k dopravní situaci v Hradci nad Svitavou

Vážení rodiče,

do školy se vracíme v situaci, kdy se část naší obce stala objízdnou trasou pro kamiony. Dojíždějící žáci ve směru od Svitav mají zatím zastávku u obecního úřadu. V prvních dnech školního roku nám s bezpečností těchto žáků přislíbila pomoc dopravní policie. Proškolí p. asistentky, které budou pomáhat vašim dětem i v dalších dnech. Ve čtvrtek 1. 9. poučí třídní učitelé o dopravní bezpečnosti žáky svých tříd, 2. 9. s nimi projdou doporučené trasy, po kterých budou bezpečněji chodit do a ze školy.
Vážení rodiče, určitě i vy dopravní bezpečnost se svými dětmi doma proberte. V uplynulém týdnu, při jízdě ze školy, jsem s hrůzou sledovala, jak dvě děti jedou po silnici objízdné trasy mezi kamiony na koloběžkách!
Rodičům, kteří přivážejí do školy děti ze Svitav nebo ze Skleného, vystaví ředitelka školy potvrzení, které jim umožní průjezd obcí.
Mgr. Eliška Hartmanová