Vánoce ve školce

Celý prosinec se ve školce nesl ve znamení Vánoc. Děti pekly perníky, ozdobily stromeček, vyrobily vánoční výzdobu a adventní věnec, vyzkoušely si některé vánoční zvyky. Aby jsme si zkrátili čekání na Ježíška, nechybělo každodenní posezení u adventního kalendáře. Mikulášovi, který přinesl do školky dárečky děti zazpívaly písničky. Velkým překvapením pro děti byl sponzorský dar od svitavské firmy 3B Computers s.r.o., která věnovala našim dětem k mikulášské nadílce perníkové čerty, za což velmi děkujeme.

Pod vánoční stromeček přinesl Ježíšek dětem mnoho dárků, ze kterých měly velikou radost. Před vánočními prázdninami jsme uspořádali společné odpoledne s rodiči, kde jsme si zazpívali vánoční koledy, děti si ozdobily perníky a s rodiči si užily společné tvoření.

Všem přejeme Krásné vánoční svátky, hodně štěstí a zdraví v příštím roce.

Kolektiv MŠ