Školní výlet do ZOO

Žáci 2. a 4. třídy navštívili dne 18. června 2026 ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Velikost zoologické zahrady jim sice neumožnila vidět všechna zvířátka, která zde našla svůj domov, ale i tak byla procházka zahradou poučná, zajímavá a velmi příjemná i přes poměrně vysoké teploty, jež si pro nás počasí přichystalo. Při odpočinku ve stínu u občerstvení došlo i na takové dobroty jako je ledová tříšť, zmrzlina, párek v rohlíku nebo třeba hranolky. A čtvrťáci se i přes horko nakonec vyřádili v lanovém parku. Radost udělala i zakoupená plyšová zvířátka a jiné suvenýry.