Žáci naší školy v Hastings (Anglie)

Ve dnech 26. 10. – 1. 11. 2015 se 10 žáků naší školy zúčastnilo 7 denního pobytu v anglickém přímořském městě Hastings. Žáci byli ubytování v anglických rodinách a mohli tak nasát tu pravou atmosféru a na vlastní kůži poznat, jak se žije v této zemi. Tři dny docházeli do anglické jazykové školy, kde proběhlo 12 lekcí anglického jazyka s rodilými mluvčími. Žáci měli možnost navštívit historické centrum města Hastings a Canterbury, pirátskou vesničku ve městě Rye, městečko Battle, Sea Life Centre v Brightonu a bílé útesy Seven Sisters. Poslední den jsme celý strávili v Londýně, kde jsme viděli ty nejznámější památky jako například London Eye, Houses of Parliament a Big Ben, Westmister Abbey, Buckingham Palace a Trafalgar Square. Věřím, že všichni žáci si tento výlet užili a budou na něj ještě dlouho vzpomínat.