Fotbalový turnaj žáků 8.a 9. tříd

Dalším fotbalovým turnajem v pořadí byl turnaj žáků 8. a 9. tříd, který se nám loni celkem podařil a tak  i letos byla šance uhrát  dobrý výkon. Většina kluků hraje fotbal závodně a tak seběvědomí chlapcům nechybělo. První zápas ve skupině už naznačoval, že uhrát všechny zápasy bez střídání bude těžké, přestože se hrálo jen 2×10 minut. První poločas jsme celkem zvládli, ale ve druhé polovině se nepovedlo odpískat dobře aut a poté jsme inkasovali laciný gól. V konci zápasu jsme ještě  inkasovali další 2 góly a tak s prohrou 1:3 jsme  věděli, že rozhodující pro postup bude  další zápas. V první půlce se zdálo, že  výhra bude naše, první minuta a Marek Vaněčka dává gól. Ve čtvrté minutě Jaromír Ješina druhý. Situace se obrátila až ve druhý poločas, kdy soupeř tlačil na branku a vytvářel tak řadu nebezpečných situací. I my jsme měli 4 gólové situace, ale bohužel se je nepodařilo proměnit. Necelé 4 minuty před koncem zakončil soupeř akci gólem a  asi minutu před koncem celého zápasu  vyrovnal na 2:2. Remíza 2:2 nám  pokazila  šanci na postup a naděje  se rozplynula. V zápase jsme  nedokázali udržet stav utkání a neuměli odpovědět na časté útočné kombinace soupeře.