Školní výlet 1. třídy – Šikland, Draxmoor

V úterý 6. června se konečně prvňáčci dočkali školního výletu. Naše první zastávka byla na strašidelném zámku Draxmoor. Odvážlivci zhlédli 3D kino, prošli si tři rozsáhlá patra se strašidelně-fantastickou expozicí, svezli se ve strašidelném výtahu. Ostatní trávili čas na zámeckém nádvoří s pohádkovými domečky na kuřích nožkách. Další program nás čekal v Šiklandu. Společnými silami jsme vyplnili vědomostní kvíz, ve kterém jsme nakonec zvítězili. Na rozlehlých pastvinách jsme si neprohlédli jenom koně, ale viděli jsme i bizony. Ve westernovém městečku nás čekalo humorné divadlo, nechyběl ani nákup suvenýrů. Děti si mohly vybrat také atrakce ze široké nabídky – střelbu z luku, jízdu na koních a ve vláčku Union Pacific, řádění na skákacích hradech nebo návštěvu zrcadlového labyrintu.

Mgr.Zuzana Lipenská