ZŠ a MŠ Hradec nad Svitavou - logo
Obrázek Starší žáci na minifotbalu druzí

Starší žáci na minifotbalu druzí

03.10.2019 | | | přečteno 225 krát

V pátek 27. 9. 2019 se žáci 8. a 9. třídy účastnili turnaje v minifotbalu, který se konal ve Svitavách – Lánech. Naši protihráči byli: ZŠ náměstí Míru, ZŠ Sokolovská, ZŠ Riegrova, ZŠ M. Chrastová, Gymnázium Svitavy a ZŠ Felberova. Našim chlapcům se ve skupině velice dařilo, spoluhráčům nadělili mnoho gólů a sami neinkasovali. O to větší pro ně bylo zklamání, když ve finále, dostali dva góly a zápas již nedokázali obrátit. V celkovém pořadí se však umístili na skvělém druhém místě. Všichni si zaslouží poděkování za výbornou kázeň a reprezentaci školy.

Mladší žáci 6. a 7. tříd odehráli svou kategorii ve středu 2. října. Bojovali, ale na medailové umístění se jim v těžké konkurenci nepodařilo dosáhnout a obsadili konečné 8. místo. I jim děkujeme ze účast.