Setkání v rámci mezinárodního projektu V4

Na začátku října ve dnech 3. 10. – 7. 10. proběhlo poslední setkání účastníků mezinárodního projektu V4 zaměřeného na sport. Tentokrát jsme se setkali v Polsku, v malé obci Dabrowa nad Czarna. Naši žáci skvěle reprezentovali i hradeckou školu. Porazili Maďary, Slováky i domácí Poláky a získali 1. místo ve volejbalovém turnaji.

Kromě sportovního utkání byly pro všechny připraveny i další různorodé aktivity. Navštívili jsme jeden z největších solných dolů na světě Wieliczka. Nachází se nedaleko Krakowa a je zařazen mezi památky UNESCO. Na vlastní oči jsme viděli trénovat olympioniky v nově zbudovaném „Centru olympijských her“. V rámci místního „ Medového festivalu“ jsme si pochutnali na specialitách připravených z medu.

Při každém setkání vznikla nová přátelství, a ani teď tomu nebylo jinak… Odjížděli jsme plni dojmů a nezapomenutelných zážitků.