Aj

Dobrý den,

mám pro vás dvě zprávy:
1) Do emailu deváťáků jsem poslala odkaz, na kterém najdete tabulku, kam budu zapisovat vše, co jsme dělali během online konferencí a jaké jsou zadané domácí úkoly. Tabulka by se měla dát otevřít bez přihlášení, ale tabulku nenajde nikdo, kdo nemá odkaz. Zároveň tam budu zapisovat, zda jsem od deváťáků obdržela domácí úkol. Prosím o průběžné sledování této tabulky, nebudu již dávat domácí úkoly na web, pokud si to někdo nebude vyloženě přát. Díky.
2) Páteční konferenci (17.4.2020) odkládám o 1 hodinu – budeme tedy začínat v 11.00. Důvodem je, že se nám na 10.00 sešly dvě třídy, ve kterých jsou sourozenci, a tudíž by mohl nastat problém s počítači.
Do konference se přihlásíte přes tento odkaz:
https://bbb.sknt.cz/b/mar-umf-rwk
Heslo: 073078
Prosím přihlašujte se před Google Chrome, funguje to i přes mobil.
Přeji hezký den
p.uč. Bartošová