Přírodovědná soutěž v České Třebové

Ve dnech 9. 5 a 10. 5. se naši žáci z druhého a prvního stupně vydali na přírodovědnou poznávací soutěž rostlin, živočichů a minerálů.

 Ve velké konkurenci se naši žáci neztratili. Z druhého stupně nejlepšího umístění dosáhla Sára Němcová, získala krásné 4. místo v poznávání rostlin. Dalších krásných míst v poznávání živočichů dosáhly Sofie Vítková 9. místo a Tereza Novotná 10. místo. Nejúspěšnějším osmákem v poznávání rostlin se stal Vašek Pospíšil na 14. místě. Ani další se úplně neztratili – Kovář Jakub 24. místo, Klára Lukášková 28. místo, Vojtěch Šmíd 29. místo, Binder Matěj 28. místo, Michaela Stružinská 34. místo.

První stupeň také bojoval statečně, nejlepšího místa dosáhl Jiří Fuchs v poznávání živočichů a minerálů, skončil na 13. místě. Rostliny a minerály: Tereza Andrlová 24. místo, Lucie Hejtmánková 26. místo, Adam Šmíd 38. místo. Živočichové a minerály: Jakub Havlíček 20. místo, Simona Zouharová 21. místo, Jolana Anna Čechmanová 24. místo, Nataly Říhová 26. místo, Pavla Krčilová 30. místo.

Děkujeme všem žákům za pěknou reprezentaci školy.