Soutěž o nejkrásnější vánoční ozdobu

 

Jak si zpříjemnit čekání na Vánoce, když je venku pošmourno a ze všech stran se na nás valí covid a karantény? Třeba vyráběním vánočních ozdob.

Naše škola uspořádala soutěž o nejkrásnější vánoční ozdobu roku 2021. Zúčastnit se jich mohl jakýkoliv žák nebo žákyně, podmínkou jen bylo vyrobit ozdobu vlastníma rukama. Nakonec se nám sešlo neuvěřitelných 41 ozdob. Vybírat ty nejhezčí nebylo vůbec jednoduché. První místo obsadila ozdoba č. 28 (ručně kovaný svícen s andílkem) od Štěpána Soudka z 9. třídy. Druhé místo získala ozdoba č. 36 (sněžítko) od Davida Guta z 1. třídy. A na třetím místě se umístila ozdoba č. 41 (betlém) od Vanessy Krištofové ze 4. třídy. Výherci obdrželi ceny a všichni, kdo do soutěže přispěli, dostali i malou cenu za účast. Dětem v karanténě odměnu schováme ve škole.

Přejeme všem krásné Vánoce a v galerii se můžete pokochat fotografiemi všech ozdob, které se nám v soutěži sešly.